NOWY PROFIL NA RYNKU - NOWE MOŻLIWOŚCI - OCZYWIŚCIE TYLKO U NAS!

NOWY PROFIL NA RYNKU - NOWE MOŻLIWOŚCI - OCZYWIŚCIE TYLKO U NAS!

11-06-2013
profitline
Szanowni Państwo, właśnie wprowadziliśmy do oferty najnowocześniejsze okna oparte na technologii PROFITLINE. Dzięki nowemu profilowi nawet w budynkach wielorodzinnych Możecie pozwolić sobie na nowoczesność, energooszczędny pakiet 3szybowy, interesujący wygląd i przede wszystkim oszczędności, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Inni operują frazesami, my, jako autoryzowany producent TROCAL KBE podajemy same fakty:

kbe_profitline
Dlaczego okna PROFITLINE są oszczędne?


Stare okna to zabójcy ciepła.
Okna są istotnym elementem domu w zakresie energooszczędności. Przez okna zimno najszybciej przenika do środka, a ciepło uchodzi na zewnątrz.

Tak jest w przypadku starych okien. Z tego powodu podczas energetycznej renowacji domu okna odgrywają decydującą rolę. W przypadku przeciętnego skrajnego domu w zabudowie szeregowej 40% ciepła tracimy przez okna.

 

Istotny jest współczynnik UWZasada jest prosta! Im mniejszy współczynnik UW – tym:
- lepsza izolacyjność termiczna,
- mniejsze straty ciepła
- większa oszczędność na kosztach energii.

Współczynnik UW (w = window) to ważny parametr, za pomocą którego można mierzyć i porównywać charakterystykę termiczną starych i nowych okien. Charakteryzuje on wielkość strat ciepła z wnętrza pomieszczenia na zewnątrz.

Jednostką współczynnika przenikania ciepła UW jest W/(m2K).

Dlaczego okna PROFITLINE są zdrowe?

Bezołowiowe!

Stare i nowe okna PCV są nieporównywalne – nie tylko w zakresie parametrów technicznych, ale również z punktu widzenia ochrony naszego zdrowia i ochrony środowiska naturalnego.

Tworzywo, z jakiego wykonane są Okna PROFITLINE odzwierciedla świadomość ekologiczną i dążenie do maksymalnej trwałości.

Okna PROFITLINE produkowane są przy zastosowaniu ekologicznego stabilizatora greenline na bazie wapnia i cynku. Stabilizator ten poprawia jakość okna z tworzywa sztucznego w każdej fazie jego użytkowania – czyni je odporniejszym na działanie czynników atmosferycznych, chroni nasze zdrowie i środowisko naturalne i nadaje się do recyklingu.

Przy zakupie nowych okien należy zwrócić uwagę na znak jakości greenline. Ten znak to potwierdzenie braku stabilizatora na bazie ołowiu. 

Redukcja uciążliwych dźwięków!

Twój dom powinień być oazą spokoju. Miejscem, w którym możesz odpocząć od codziennego stresu i zgiełku zewnętrznego świata. 
Hałas nie zatrzymuje się przed drzwiami domu.
Hałas z zewnątrz przenika do środka tam, gdzie napotyka na najmniejszy opór: przez okna. Starsze okna pod wieloma względami stanowią słaby punkt.
Okna PROFITLINE i ich prawidłowy montaż gwarantują odpowiednią ochronę przed hałasem.
Warto zainwestować w zdrowie rodziny i podwyższyć jakość życia.

Poprawna cyrkulacja bez przeciągów!

Marka KBE oferuje nowoczesne systemy wentylacji zintegrowane z profilami okiennymi PROFITLINE.
Dostępne są modułowe systemy wentylacyjne z regulowanymi szczelinamipowietrznymi oraz systemy sterowane elektroniczne, które zapewniają optymalną cyrkulację.

Właściwa wilgotność powietrza!

Im wyższa temperatura w pomieszczeniu, tym więcej wilgoci może wchłonąć powietrze. Jeżeli temperatura w pomieszczeniu jest za niska lub istnieje duża różnica temperatur, woda ulega kondensacji, co stanowi niebezpieczeństwo tworzenia się grzybów.
Okna PROFITLINE pozwalają na utrzymanie prawidłowej wilgotności powietrza.

 Dlaczego okna PROFITLINE są bezpieczne?

Chroń to, co dla Ciebie ważne!
JEŻELI ZALEŻY CI NA BEZPIECZEŃSTWIE DOMU, ZACZNIJ OD OKIEN!
Najsłabszą barierę do pokonania w przypadku włamań stanowią okna i drzwi balkonowe. Można je szybko wyważyć bez potrzeby stosowania skomplikowanych metod.

Nowoczesna technika okienna PROFITLINE pozwala znacznie zminimalizować ryzyko włamań. Wszyscy dobrze wiemy: włamywaczowi się spieszy!Jeżeli włamywacz znajdzie na swej drodze utrudnienia, to szybko zrezygnuje z chęci rabunku.